• slid 6

• nove odbory slide
  • slid 1 a

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SVAZU NOVÉ ODBORY

Jsme mladý a moderní svaz, který sdružuje samostatné a nezávislé odborové organizace i jednotlivé členy, kterým nabízí kromě tradiční odborové činnosti i řadu zajímavých benefitů a výhod.

Jsme zde pro vás, připraveni vám poskytnout aktivní pomoc při řešení pracovních a právních problémů.

Více o nás, naší činnosti, našich nabídkách i podmínkách členství se dozvíte na těchto stránkách.

Oslavili jsme svátek práce

35033EF7 1F83 449F 9C4C A90969BA309COdboráři našeho svazu se zúčastnili oslav 1. máje, které se konaly v obci Rudoltice na Orlickoústecku. V příjemném prostředí kulturních prostor místního obecního úřadu se sešla na stovka lidí, kteří si připomněli, čím by měl 1. květen skutečně být – oslavou práce a člověka jako jejího nositele.
„Jsem ráda, že Nové odbory přijaly pozvání na oslavy Svátku práce,“ řekla předsedkyně okresního výboru KSČM v Ústí nad Orlicí Erika Kohoutová. „Je přirozené, že si tento svátek připomíná levice společně s odbory a když vidím obrovskou odezvu, kterou to v lidech vyvolává, jsem přesvědčena, že je to cesta správným směrem.“

>> ČÍST DÁLE <<