• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SVAZU NOVÉ ODBORY

Jsme mladý a moderní svaz, který sdružuje samostatné a nezávislé odborové organizace i jednotlivé členy, kterým nabízí kromě tradiční odborové činnosti i řadu zajímavých benefitů a výhod.

Jsme zde pro vás, připraveni vám poskytnout aktivní pomoc při řešení pracovních a právních problémů.

Více o nás, naší činnosti, našich nabídkách i podmínkách členství se dozvíte na těchto stránkách.

AKTUÁLNĚ:

Upozorňujeme

Upozorňujeme,

že z důvodu čerpání dovolených v období od 19. do 31. července 2021 se nebude vyřizovat žádná běžná agenda. Děkujeme za pochopení a od 2. srpna se na vás budeme opět těšit.

 

Oslavili jsme pět let své činnosti

Na začátku července jsme oslavili již pět let naší činnosti na odborové scéně. Když jsme v roce 2016 náš svaz NOVÉ ODBORY v červnu zakládali, nedovedli jsme si snad ani představit, jak moc těžké bude rozjet funkční svaz, překonat všechny překážky a nástrahy a prosadit se mezi všemi odborovými svazy.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Podpora všem zasaženým přírodní katastrofou

Náš svaz vyjadřuje svoji podporu a solidaritu se všemi, kteří byli zasaženi přírodní katastrofou na jižní Moravě 🎗

Současně děkujeme členským organizacím našeho odborového svazu, které se na nás již od rána obrací s různými dotazy a nabídkou pomoci. Velmi nás těší, že některé z nich již v rámci solidarity přispěly finančními prostředky do vyhlášených sbírek a plánují další formy podpory 👍👍👍

 

Cesta na Jadran je volná!

Náš svaz pořádá v termínu 23.7. - 1.8. pobytový zájezd do chorvatského letoviska Pakoštane. Přes počáteční obavy z různých omezení a restrikcí se nyní naplno otevřela cesta k vysněné a zasloužené dovolené na jaderském pobřeží. Nyní Chorvatsko zrušilo veškerá omezení pro přijíždějící turisty a od 18. 6. 2021 mohou tedy i čeští občané vstupovat do Chorvatska za stejných podmínek jako před vypuknutím nemoci COVID-19.

>> ČÍST DÁLE <<

 

V Hostinném se sešlo Předsednictvo svazu

Ve středu a čtvrtek 16. a 17. června v Hostinném jednalo Předsednictvo svazu za účasti Dozorčí rady svazu. Projednána byla aktuální činnost svazu a situace v jednotlivých členských organizacích.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Návrh růstu minimální mzdy pro rok 2022

Před pár dny představila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, návrh na zvýšení minimální mzdy od 1.1.2022 na úroveň 18.000 Kč (dnes je její výše 15.200Kč). Podle Maláčové je teď při nízké nezaměstnanosti čas na tlak na růst výdělků. Zaměstnavatelé jsou naopak pro mírnější přidání, a jak již avizovali, tak nejvýš o několik stokorun. Poukazují na dopady koronavirové krize na firmy.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz