• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

Svaz Nové odbory

Aktuálně

Být odborově organizován je svobodné právo všech zaměstnanců

Náš svaz za dobu své existence pomohl u řady zaměstnavatelů založit odbory a zlepšit tak postavení zaměstnanců a odměňování za práci, a je připraven vždy pomoci zaměstnancům se odborově organizovat. Ať už v některé z existujících odborových organizací, anebo třeba v nově založené. Nabízíme rovněž možnost stát se členem v naší odborové organizace přímo v našem svazu určené pro individuální členství.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Kontaktní hodiny pro veřejnost v Hostinném!

V úterý 29.září se v Hostinném opět uskuteční Kontaktní hodiny, kdy široká veřejnost i členové odborů mohou přijít do naší kanceláře na Horní Bráně 7 poblíž náměstí a diskutovat své problémy, či se dozvědět něco o odborech, o našem svazu či třeba proč je důležité být odborově organizován.
Takže 29.září 2020 od 12 do 18 hodin se přijďte za námi podívat, a zeptat na to, co vás zajímá. Rádi vás uvidíme.

 

Zrušení superhrubé mzdy

Několikaleté volební téma superhrubé mzdy a jejího zrušení se snad už blíží ke svému konci. Tedy obojího, jak superhrubé mzdy, tak i nekonečně dlouho natahované diskuze a sliby politiků o jejím plánovaném zrušení.
Co si o ní a návrhu na zrušení myslí předseda našeho svazu Jaroslav R. Juryšek se dozvíte v rubrice Slovo předsedy.

 

V Hostinném se sešlo Shromáždění svazu

V úterý se v našem kontaktním místě v Hostinném sešlo Shromáždění svazu na svém opakovaném IX. zasedání. Mezi hlavní body jednání patřilo projednání činnosti svazu za poslední období, schválení účetní závěrky za rok 2019 a za první pololetí roku 2020 a v neposlední řadě schválení plánu další činnosti. Projednány a schváleny byly rovněž i změny a rozšíření ve svazovém Sociálním fondu od 1.1.2021 a dále i v nabídce dalších benefitů pro naše členy.

 

Od září se rozšiřuje naše nabídka výhodných tarifů

Od září vstoupila v platnost aktualizovaná nabídka zvýhodněných tarifů pro naše členy a jejich rodiny od společnosti VODAFONE ONENET. Jsme velmi rádi, že se opět podařilo vyjednat skutečně skvělou nabídku, která jistě uspokojí každého zájemce.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Naši členové nejsou na pracovně právní problémy sami

To, že být členem odborů má mnoho výhod je jisté. Jedině když se zaměstnanci odborově organizují mohou zlepšit své pracovní podmínky a prosadit lepší a důstojné mzdové podmínky. Důležitou náplní odborové činnosti je i pomoc a zastupování zaměstnanců při řešení jejich práv a problémů, kdy zaměstnavatel nedodržuje platnou legislativu a předpisy.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz