• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SVAZU NOVÉ ODBORY

Jsme mladý a moderní svaz, který sdružuje samostatné a nezávislé odborové organizace i jednotlivé členy, kterým nabízí kromě tradiční odborové činnosti i řadu zajímavých benefitů a výhod.

Jsme zde pro vás, připraveni vám poskytnout aktivní pomoc při řešení pracovních a právních problémů.

Více o nás, naší činnosti, našich nabídkách i podmínkách členství se dozvíte na těchto stránkách.

AKTUÁLNĚ:

V Olomouci se sešli zástupci členských organizací

V úterý 20.září se v Olomouci sešli zástupci členských organizací našeho svazu na XV. Shromáždění, kteří jednoznačně konstatovali, že situace ve firmách a u zaměstnavatelů je velmi vážná a hrozby, které se před nás staví mohou mít fatální následky. Proto účastníci vyzývají všechny naše členské organizace a jejich jednotlivé členy dle vlastního uvážení k podpoře a účasti na případných protestních akcích, např. na Demonstraci Proti chudobě, pořádané dne 8.října 2022 ČMKOS v Praze.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Dopady aktuální ekonomické situace a cen energií na zaměstnavatele

V rámci našeho svazu sdružujeme převážně zaměstnavatele oblasti papírenského průmyslu. Ten je z pohledu energetické náročnosti velmi ohrožený a situace u nich začíná být silně napjatá a mimořádně vážná. Otázky nákladů za energie, ohrožení dodavatelsko odběratelských vztahů a snaha o udržení výroby a s tím spojené udržení zaměstnanosti jsou v této době na denním pořádku.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Když vládne pravice

"Skoro to už vypadá, že vždy když vyhraje volby a když vládne pravice, čeká nás nějaký ekonomický a sociální průšvih, který nás všechny srazí na kolena a že můžeme očekávat sociální nepokoje, nezaměstnanost a chudobu" zamýšlí se předseda svazu J.R.Juryšek nad souvislostmi pravicové vlády. A dodává, že "Jakkoliv to může vypadat jako nesmysl, je potřeba si připustit, že ve chvílích kdy tady máme nějakou krizi spojenou s ekonomikou, vládne u nás pravice."

Celé Slovo předsedy k tématu si můžete přečíst ZDE

 

Od září upravujeme nabídku výhodných tarifů pro naše členy a jejich rodiny

Od 1.září aktualizujeme nabídku zvýhodněných tarifů pro naše členy a jejich rodiny od společnosti VODAFONE ONENET a to díky podepsané smlouvě s touto společností na další dva roky.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Od 20.srpna došlo ke změně výše stravného a stravenkového paušálu

Ministerstvo práce a sociálních věcí vydalo s účinností od 20. srpna 2022 vyhlášku č. 237/2022 Sb., kterou se změnil vyhláška č. 511/2021 Sb., o změně sazby základní náhrady za používání silničních motorových vozidel a stravného a o stanovení průměrné ceny pohonných hmot pro poskytování cestovních náhrad.

>> ČÍST DÁLE <<

V Hostinném jednalo Předsednictvo svazu

V Hostinném se v úterý 23. srpna sešlo Předsednictvo svazu na svém XXVI.zasedání. Předsednictvo se na svém jednání hlavně zabývalo činností svazu a aktuálními právními kauzami, ve kterých se náš svaz angažuje. 

>> ČÍST DÁLE <<

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz