• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

Svaz Nové odbory

Aktuálně

Kontaktní hodiny pro veřejnost v Hostinném již tento měsíc!

Již ve středu 19.srpna se v Hostinném uskuteční Kontaktní hodiny, kdy široká veřejnost i členové odborů mohou přijít do naší kanceláře na Horní Bráně 7 a diskutovat své problémy, či se dozvědět něco o odborech, o našem svazu či třeba proč je důležité být odborově organizován.
Takže 19.8. od 12 do 17 hodin se přijďte podívat a zeptat na to, co vás zajímá.

 

Čtvrtá sezona v Chorvatsku je za námi!

Letošní pobytové zájezdy na Jadran, které organizoval náš svaz ve spolupráci s Cestovní kanceláří WES z Nového Jičína, jsou už jen krásnou a hřejivou vzpomínkou. Letos jsme již počtvrté nabídli možnost našim členům a jejich rodinám se vypravit do krásného prostředí slunné Dalmácie, do malého a oblíbeného letoviska Pakoštane.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Upozorňujeme

Upozorňujeme, že z důvodu čeprání dovolených, bude odborová kancelář v období od 20. do 31. července 2020 mimo provoz a nebude se vyřizovat žádná běžná agenda. V naléhavých případech se obracejte na obvyklé telefonní kontakty. Děkujeme za pochopení a od 3. srpna se na vás budeme opět těšit.

 

Stravenky versus stravenkový paušál

"Před pár dny médii proběhla informace o tom, že vláda schválila v rámci daňového balíčku tzv.stravenkový paušál. Ministryně Schillerová tuto novinku na tiskové konferenci označila za stravenkovou revoluci. O žádnou významnou změnu, či revoluci se ovšem nejedná." - říká předseda svazu Jaroslav R. Juryšek

>> ČÍST DÁLE <<

 

Doba dovolených a odpočinku nastává

Kolegové, odboráři, přátelé,

měsíc červen je u konce a pro naprostou většinu lidí začíná jedno z nejoblíbenějších období v roce. Doba horkých letní dnů, sluníčka, koupání, táborů, volna a dovolených. Každý z nás má právo na volné dny a odpočinek, a načerpání nových sil. Každá práce je sice jiná, a jinak náročná, ale odpočívat musíme všichni. Alespoň na několik dnů v roce tak mít čas se věnovat rodině, koníčkům, zálibám a zážitkům a také obyčejnému lenošení.

>> ČÍST DÁLE <<

 

V Hostinném proběhly Kontaktní hodiny pro veřejnost a jednalo Předsednictvo svazu

V pondělí 22.6. se v Kontaktním místě svazu, v Hostinném, sešlo na svém zasedání Předsednictvo svazu. Jednání se uskutečnilo po vynucené skoro čtyř měsíční pauze, v rámci hodin pro věřejnost v našem Kontaktním místě. Hlavními body jednání bylo průběžné vyhodnocení plnění rozpočtu svazu, stavu výplat ze Sociálního svazu, projednání připravovaných změn Stanov a Sociálního fondu od roku 2021 a otázky další činnosti a našich aktivit. Mezi důležité body jednání patřilo i vyhodnocení situace v průběhu pandemie v jednotlivých členských organizacích. Zápis je k dispozici v intranetu.

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz