• slid 6

 • slid 1
 • slid 2
 • slid 3
 • slid 4
 • slid 5
 • slid8
 • slid 8
 • slid9
 • slid 9
 • slider 1
 • slid 1 a

VÍTEJTE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH SVAZU NOVÉ ODBORY

Jsme mladý a moderní svaz, který sdružuje samostatné a nezávislé odborové organizace i jednotlivé členy, kterým nabízí kromě tradiční odborové činnosti i řadu zajímavých benefitů a výhod.

Jsme zde pro vás, připraveni vám poskytnout aktivní pomoc při řešení pracovních a právních problémů.

Více o nás, naší činnosti, našich nabídkách i podmínkách členství se dozvíte na těchto stránkách.

AKTUÁLNĚ:

Cesta na Jadran je volná!

Náš svaz pořádá v termínu 23.7. - 1.8. pobytový zájezd do chorvatského letoviska Pakoštane. Přes počáteční obavy z různých omezení a restrikcí se nyní naplno otevřela cesta k vysněné a zasloužené dovolené na jaderském pobřeží. Nyní Chorvatsko zrušilo veškerá omezení pro přijíždějící turisty a od 18. 6. 2021 mohou tedy i čeští občané vstupovat do Chorvatska za stejných podmínek jako před vypuknutím nemoci COVID-19.

>> ČÍST DÁLE <<

 

V Hostinném se sešlo Předsednictvo svazu

Ve středu a čtvrtek 16. a 17. června v Hostinném jednalo Předsednictvo svazu za účasti Dozorčí rady svazu. Projednána byla aktuální činnost svazu a situace v jednotlivých členských organizacích.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Návrh růstu minimální mzdy pro rok 2022

Před pár dny představila ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, návrh na zvýšení minimální mzdy od 1.1.2022 na úroveň 18.000 Kč (dnes je její výše 15.200Kč). Podle Maláčové je teď při nízké nezaměstnanosti čas na tlak na růst výdělků. Zaměstnavatelé jsou naopak pro mírnější přidání, a jak již avizovali, tak nejvýš o několik stokorun. Poukazují na dopady koronavirové krize na firmy.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Levné volání - nejžádanější benefit našich členů

Náš bezesporu nejoblíbenější benefit, který nabízíme našim členům, je nabídka levného volání. Aktuálně jej využívá již téměř tisíc účastníků. Díky naší smlouvě se společností Vodafone, lze u nás například získat tarif s měsíčním paušálem již od jedné koruny. Celkově nabízíme pět tarifních plánů.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Může zaměstnavatel monitorovat přítomnost zaměstnanců na pracovišti prostřednictvím mobilní aplikace?

Úvodem je potřeba uvést, že zaměstnavatel má povinnost zaznamenávat docházku zaměstnanců do práce a vést evidenci odpracovaných směn a přesčasů dle §96 odst.1 Zákoníku práce. Díky této povinnosti pak zaměstnavatel naplňuje i právní titul pro zpracování osobních údajů podle článku 6 odst.1 písm. c) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů („GDPR“). Přitom není vyloučeno, aby zaměstnavatel k dosažení cíle této povinnosti používal prostředek, jako je mobilní aplikace, která využívá lokalizační data.

>> ČÍST DÁLE <<

 

Pojeďte si odpočinout do moravských lázní

S postupným uvolňováním všech omezení a znovuotevřením lázní je nyní možné se opět přihlašovat na rekondiční pobyty v lázních, v rámci naší nabídky, kterou každoročně zveřejňujeme na našem webu v sekci benefity

>> ČÍST DÁLE <<

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz