clenstvi

Svaz Nové odbory sdružuje ve smyslu svých Stanov pouze právnické osoby - odborové svazy, asociace, sdružení či organizace, anebo jiné spolky a organizace.

 

JAK SE STÁT ČLENEM SVAZU NOVÉ ODBORY?

 

 

PRÁVNICKÉ OSOBY

Právnická osoba se může stát členem Svazu Nové odbory za předpokladu, že splňuje podmínky dané Stanovami Svazu Nové odbory a souhlasí s Programovým prohlášením svazu.
Členem svazu se právnická osoba může stát na základě zaslané přihlášky:

>> PŘIHLÁŠKA KE ČLENSTVÍ <<

O přijetí následně rozhoduje Předsednictvo svazu, které o přijetí vydá písemné rozhodnutí a vystaví Potvrzení o přijetí a registraci organizace.
Svaz Nové odbory neshromažďuje ani nevyžaduje žádné informace o jednotlivých členech organizací. Rovněž svaz nijak nezasahuje do vnitřní struktury, hierarchie, hospodaření či činnosti členských organizací a ctí jejich samostatnost a svobodu.

Stanovy svazu Nové odbory
Programové prohlášení

Leták

 

FYZICKÉ OSOBY

Svaz Nové odbory umožňuje rovněž individuální členství fyzických osob/zaměstnanců, a to prostřednictvím Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory. Tato odborová organizace sdružuje fyzické osoby – občany a zaměstnance, bez rozdílu povolání a pracovního zařazení, politické a státní příslušnosti, národnosti, vyznání, rasy a pohlaví.
Členem Odborové organizace individuálních členů Svazu Nové odbory se mohou stát také osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), studenti, nezaměstnaní nebo senioři. Odborová organizace v případě potřeby splnění zákonných podmínek působí u zaměstnavatelů členů, jejichž zaměstnance sdružuje.
Členové, sdružení v Odborové organizaci Individuálních členů Svazu Nové odbory, se ve smyslu Stanov této organizace stávají členy Svazu Nové odbory a jsou oprávněni využívat všech služeb a fondů svazu.
Členové této organizace hradí paušální členský pravidelný měsíční příspěvek v jednotné výši 90Kč, anebo roční příspěvek 960Kč (při jednorázové platbě dopředu za dvanáct měsíců, tj. 80Kč/měsíc).
Fyzická osoba se může členem Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory výhradně prostřednictvím:

>> PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ <<

O přijetí následně rozhoduje Předsednictvo svazu, které zájemci o členství zašle elektronicky rozhodnutí a potvrzení o vzniku členství.

Stanovy Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory

Leták

 

ZALOŽENÍ NOVÉ ORGANIZACE

Svaz Nové odbory rovněž nabízí kompletní pomoc při zájmu o založení nové Odborové organizace. Svaz Nové odbory má k tomuto vypracovánu metodiku a dokumenty, díky kterým může v případě zájmu zajistit přípravu, založení a evidenci zcela nové Odborové organizace. A to včetně komunikace s příslušnými soudy a následně i se zaměstnavatelem. Svaz je připraven rovněž zachovat anonymitu organizací a jejich členů a v případě potřeby se stát jejich zástupcem.
S námi se již nemusíte bát si Odborovou organizaci založit.

V případě zájmu nás nezávazně kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

   "Partnerství - Přátelství - Solidarita" 

 


996CD240 0BBF 482F B2CB 1D331F4CEBD6 

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz