JAK SE STÁT ČLENEM SVAZU NOVÉ ODBORY?

 

 

ODBOROVÉ ORGANIZACE

Odborová organizace se může stát členem Svazu Nové odbory za předpokladu, že splňuje podmínky dané Stanovami Svazu Nové odbory.
Členem svazu se odborová organizace může stát na základě zaslané přihlášky:

>> PŘIHLÁŠKA KE ČLENSTVÍ <<


O přijetí následně rozhoduje Předsednictvo svazu, které o přijetí vydá písemné rozhodnutí a vystaví Potvrzení o přijetí a registraci organizace.
Svaz Nové odbory neshromažďuje ani nevyžaduje žádné informace o jednotlivých členech členských organizací. Rovněž svaz nijak nezasahuje do vnitřní struktury, hierarchie, hospodaření či činnosti členských organizací a ctí jejich samostatnost a svobodu.

Stanovy svazu Nové odbory

Leták

 

 

FYZICKÉ OSOBY

Svaz Nové odbory umožňuje rovněž individuální členství fyzických osob/zaměstnanců, a to prostřednictvím Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory. Tato odborová organizace sdružuje fyzické osoby – občany a zaměstnance, bez rozdílu povolání a pracovního zařazení, politické a státní příslušnosti, národnosti, vyznání, rasy a pohlaví.
Členem Odborové organizace individuálních členů Svazu Nové odbory se mohou stát také osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), studenti, nezaměstnaní nebo senioři. Odborová organizace v případě potřeby splnění zákonných podmínek působí u zaměstnavatelů členů, jejichž zaměstnance sdružuje.
Členové, sdružení v Odborové organizaci Individuálních členů Svazu Nové odbory, se ve smyslu Stanov této organizace stávají členy Svazu Nové odbory a jsou oprávněni využívat všech služeb a fondů svazu.
Členové této organizace hradí paušální členský pravidelný měsíční příspěvek v jednotné výši 110Kč, anebo roční příspěvek 1.320Kč (při jednorázové platbě dopředu za dvanáct měsíců).
Fyzická osoba se může členem Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory výhradně prostřednictvím:

>> PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ <<


O přijetí následně rozhoduje Předsednictvo svazu, které zájemci o členství zašle elektronicky potvrzení o vzniku členství.

Stanovy Odborové organizace Individuálních členů Svazu Nové odbory

Leták

 

 

ZALOŽENÍ NOVÉ ODBOROVÉ ORGANIZACE

Svaz Nové odbory rovněž nabízí kompletní pomoc při zájmu o založení nové Odborové organizace. Svaz Nové odbory má k tomuto vypracovánu metodiku a dokumenty, díky kterým může v případě zájmu zajistit přípravu, založení a evidenci zcela nové Odborové organizace. A to včetně komunikace s příslušnými soudy a následně i se zaměstnavatelem. Svaz je připraven rovněž zachovat anonymitu organizací a jejich členů a v případě potřeby se stát jejich zástupcem.
S námi se již nemusíte bát si Odborovou organizaci založit.

V případě zájmu nás nezávazně kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

PODPOŘTE NÁS!

F6F209B1 D893 440D 897A BCF7B6A45063V případě že se Vám naše činnost líbí, ale nechcete, anebo nemůžete být našimi členy, můžete nás alespoň finančně podpořit:

Číslo účtu: 2201029060 Kód banky: 2010
IBAN: CZ36 2010 000000 2201029060
BIC: FIOBCZPPXXX
Variabilní číslo pro dary: 9991199911

Jsme neziskovou organizací. Na vyžádání Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí daru!

 

 

 

 

 

   "Partnerství - Přátelství - Solidarita" 

 


996CD240 0BBF 482F B2CB 1D331F4CEBD6 

 

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz