Svaz Nové odbory svým členům zajišťuje nejen plnou součinnost v oblasti pracovněprávní, ale stará se rovněž o to, aby jeho členové mohli čerpat ze širokého portfolia výhod a benefitů.

Svaz Nové odbory proto poskytuje členům širokou a pestrou nabídku rekreačních pobytů, která zahrnuje možnost ubytování v odborových střediscích a chatách, pobyty na horách ve smuvních zařízeních a také velmi výhodné lázeňské pobyty.

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA LÁZEŇSKÝCH POBYTŮ

 

luh

Nabízíme Vám sjednané výhodné rekondiční a pobytové balíčky většinou v rozsahu 3 a 7 dnů v několika vyhledávaných lázeňských zařízeních. Ať už jde o vyhlášené moravské lázně Luhačovice s neopakovatelnou prvorepublikovou atmosférou a nádherným okolím, romantické Velichovky s atraktivním okolím, nebo téměř neznámé hanácké lázně Slatinice nedaleko Olomouce, anebo malé romantické lázně vystavěné v secesním slohu ve Mšeném - Lázních. Všude máte garantovánu vysokou úroveň služeb, ubytování a sjednaných balíčků procedur v rámci nabízených rekondičních pobytů. Ceny jsou sjednány na celý rok 2020 a s drobnými výjikami jsou garantovány po celý rok.

Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech lázeňských zařízeních lze provádět přímo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabídky jednotlivých lázní naleznete v těchto odkazech:

 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA TUZEMSKÉ REKREACE

 

rekreace

REKREAČNÍ CHATY ODBOROVÉ ORGANIZACE VEBA Broumov - Krkonoše a Javoří hory u Broumova

Nabízíme Vám možnost využití rekreačních chat partnerské Podnikové odborové organizace OS TOK VEBA Broumov za velmi výhodné ceny sjednané pouze pro naše členy a jejich rodinné příslušníky.
Tato odborová organizace vlastní tři chaty, dvě v oblasti Krkonoš (Pomezní boudy a Janské Lázně) a jednu v Javořích horách u Broumova (Janovičky). Chaty jsou účelně zařízeny pro rodinou dovolenou v přírodě a nabízí tak možnosti strávit v krásné přírodě klidnou dovolenou. Chaty jsou k dispozici celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, ale i pro celé skupiny. Chcete-li s rodinou či přáteli strávit klidnou a parádní dovolenou na horách, pak jsou tyto chaty ideální.
Informace o chatách, ubytování a cenách ubytování naleznete na plakátu níže.
Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech zařízeních lze provádět přímo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 12 08

  

 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZAHRANIČNÍ REKREACE

 

ElkaPOBYTOVÝ ZÁJEZD DO PAKOŠTANE / CHORVATSKO

TERMÍN: 23.7. - 1.8.2021

Pobytový zájezd do malého letoviska Pakoštane ve Střední Dalmácii s ubytováním v samostatně stojící vile v klidné části města. Součástí ubytování, které je převážně ve studiích vybavených mimo jiné i lednicí, nádobím a varnou konvicí, je i společenská místnost s velkou televizí, rozsáhlá stinná terasa a oplocený areál sloužící ke hře, odpořčinku či vyžití. Celý areál je chráněn před sluncem vzroslými borovicemi. V dosahu ubytování jsou jak restaurace, tak i obchody. 

Informace o zájezdu, ubytování a cenách ubytování naleznete na plakátu níže.
Objednávky pobytů lze provádět prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE, který po vyplnění zašlete na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Chorvatsko 2021

 

 

 

 

51466809POBYTOVĚ - POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO GDAŃSKU / POLSKO

TERMÍN: 7. - 14.8.2021

Pobyt v pohodlném hotelu v klidné části města Gdaňsk. Z místa ubytování se lze dostat pohodlně MHD na pláže Gdaňského zálivu nejen v Gdaňsku, ale i na vyhlášené pláží v letovisku Sopoty. Pro zájemce je možnost uspořádání fakultativních výletů do centra města Gdaňsk s prohlídkou, na nedaleký poloostrov Hel s možností koupání, prohlídky vojenských památek či procházek po nekonečných písečných plážích, do Malborku s návštěvou největšího křižáckého hradu v celém bývalém Prusku, popřípadě i další zajímavosti. Po cestě zpět z Gdaňsku návštěva města Toruň, rodiště M.Kopernika, které je zapsáno na seznamu UNESCO.

Informace o zájezdu, ubytování a cenách ubytování naleznete na plakátu níže.
Objednávky pobytů lze provádět prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE, který po vyplnění zašlete na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 Polsko 2021 A4

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA LETNÍCH DĚTSKÝCH TÁBORŮ

!!! PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO !!!

 

107467179 10159899326540130 4928475122685120946 oLETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR - PUTOVNÍ POHÁR 2021

TERMÍN: 11. - 19.7.2021

Parádní letní tábor pro děti členů ve věku 6 - 15 let se koná na Základně MAMUT v Chrasticích u Starého Města pod Sněžníkem. Klidné a slunné místo v údolí Prudkého potoka (klid okolních lesů jen občas vyruší houkání vlaku 😊) pod majestátním Králickým Sněžníkem, dvě velké klubovny pro špatné počasí, moderní podsadové stany z roku 2016-2020, altán se světelnou a audio technikou (diskotéka), venkovní krytá posezení, ohniště s posezením, fotbalové hřiště, stolní tenis, noční osvětlení areálu.
Pro děti je zajištěn skvělý program, ubytování v podsadových stanech (nejmenší děti ve zděné budově), kvalitní strava a odborný dozor zkušenými vedoucími. Tábor organizuje a pořádá Volnočasová organizace TMB,z.s. s dlouholetými zkušenostmi v pořádání táborů.

Informace o táboře naleznete na plakátu níže.
Objednávky tábora lze provádět prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE, který po vyplnění zašlete na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

LTD 2021 A4

  

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz