Svaz Nové odbory svým členům zajišťuje nejen plnou součinnost v oblasti pracovněprávní, ale stará se rovněž o to, aby jeho členové mohli čerpat ze širokého portfolia výhod a benefitů.

Svaz Nové odbory proto poskytuje členům širokou a pestrou nabídku rekreačních pobytů, která zahrnuje možnost ubytování v odborových střediscích a chatách, pobyty na horách ve smuvních zařízeních a také velmi výhodné lázeňské pobyty.

 

 

NABÍDKA LÁZEŇSKÝCH POBYTŮ

 

luhNabízíme Vám sjednané výhodné rekondiční a pobytové balíčky většinou v rozsahu 3 a 7 dnů v řadě lázeňských zařízení. Garantované ceny jsou sjednány na celý rok 2019.
Nově pro sezonu 2019 zařazujeme malebné Lázně Mšené a atraktivní slovenské lázně v Turčianských Teplicích.

Objednávky pobytů ve všech lázeňských zařízeních lze provádět prostřednictvím své organizace anebo přímo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nabídky jednotlivých lázní naleznete v těchto odkazech:

 

 

NABÍDKA TUZEMSKÉ REKREACE

 

slide1HORSKÝ HOTEL DUO - Horní Bečva

Nabízíme Vám zvýhodněné pobyty v nádherném horském Hotelu DUO Horní Bečva v samém srdci Beskyd.
Na základě exkluzivní smlouvy naši členové včetně svých rodinných příslušníků získají slevu 15% z ceny pobytu. Hotel nabízí široké možnosti relaxu i aktivního odpočinku za každého počasí jak pro jednotlivce, tak i pro celé rodiny. Hotel organizuje spoustu aktivit pro ubytované a nabízí skutečně širokou paletu aktivit, zábavy i odpočinku (v dosahu Rožnov pod Radhoštěm, Radhošť, Bílá, Bumbálka a centrální část Moravskoslezských Beskyd). Ubytování je nabízeno v kategorii moderně vybavených pokojů s vysokým standardem, anebo v retro pokojích rekonstruovaných do podoby z osmdesátých let minulého století. Veškeré informace naleznete na webu hotelu www.hotel-duo.cz

 

rekreace

REKREAČNÍ CHATY ODBORŮ VEBA Broumov - Krkonoše a Javoří hory

Nabízíme Vám možnost využití rekreačních chat partnerské Odborové organizace OS TOK VEBA Broumov za velmi výhodné ceny sjednané pouze pro naše členy a jejich rodinné příslušníky.
Tato odborová organizace vlastní tři chaty, dvě v oblasti Krkonoš (Pomezní boudy a Janské Lázně) a jednu v Javořích horách u Broumova (Janovičky). Chaty jsou účelně zařízeny pro rodinou dovolenou v přírodě a nabízí tak možnosti strávit v krásné přírodě klidnou dovolenou. Chaty jsou k dispozici celoročně a jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny, ale i pro celé skupiny. Chcete-li s rodinou či přáteli strávit klidnou a parádní dovolenou na horách, pak jsou tyto chaty ideální. Více informací o chatách, ubytování a cenách ubytování získáte ZDE

 

IMG 8831PENZION CHALUPA U PRAMENE - Dolní Hedeč

Doporučujeme našim členským organizacím ověřený rodinný Penzion Chalupa U Pramene v Dolní Hedči u Králík.
Tento Penzion nabízí rodinnou a velmi příjemnou atmosféru a ubytování na vysoké úrovni v plně vybavených apartmánech. Součástí Penzionu je rozsáhlá BIO farma, výrobna BIO sýrů. Atraktivní okolí Penzionu je ideální pro rodinnou dovolenou s možností turistiky, relaxu, sportu či odpočinku (v dosahu - Suchý vrch, Dolní Morava, Králícký Sněžník, Orlické hory, Klodzko, prvorepublikové pohraniční opevnění s množstvím muzeí a mnoho dalšího) Webové stránky

 

ADAMPENZION ADAM - Vidly !NOVINKA ROKU 2018!

Nově přinášíme možnost členům našich organizací využít zvýhodněného ubytování v příjemném rodinném Penzionu ADAM ve Vidlech u Vrbna pod Pradědem v samém srdci Jeseníků.
Na základě exkluzivní smlouvy s tímto Penzionem nabízíme možnost ubytování s velmi výhodnou slevou 20% z ceny ubytování. Penzion se nachází v osadě Vidly přímo pod nejvyšším masivem hory Praděd. Je tak nejen ideálním východištěm pro túry do centrální části pohoří (Švýcárna, Praděd, Červenohorské sedlo), ale i do méně navštěvovaných částí Hrubého Jeseníku (oblast Orlíka, Medvědího vrchu a Rejvízu). Je klidnou oázou pro rodiny s dětmi či jednotlivce a okolí je vyhledáváno houbaři. Osada má spojení jak s Jeseníkem, tak s Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Webové stránky

 

 

NABÍDKA ZAHRANIČNÍ REKREACE

 

CHORVATSKO 2019 - Biograd na Moru (třetí sezona)

Chorvatsko 2019 A4

 

 

 

 

Objednávky všech pobytů lze provádět prostřednictvím Svazu Nové odbory na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další nabídky připravujeme

 

frog

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz