V Hostinném jednalo předsednictvo svazu

V pátek 1. září se v Hostinném sešlo Předsednictvo svazu na svém XXXI. zasedání. V rámci jednání se Předsednictvo zabývalo činností svazu a dalšími vnitrosvazovými záležitostmi.

Hlavním bodem jednání bylo projednání výsledků hospodaření a Účetní závěrky za I.pol.2023 a projednání návrhu změn v Sociálním fondu svazu, které budou předloženy na následující jednání Shromáždění svazu, které se uskuteční v úterý 7. listopadu v Olomouci.

Otázku případného zapojení se našeho svazu do protestních akcí, které se chystají stranou PRO v souvislosti s činností Vlády ČR a s avizovanými změnami Předsednictvo po projednání odmítlo. Svaz tak nebude centrálně tyto akce podporovat, nicméně jednotlivé členské organizace mohou samostatně zvážit své případné zapojení se.

Projednány byly i další aktuální otázky a stav hospodaření Sociálního fodnu svazu.

Další jednání Předsednictva se uskuteční dne 17. října.

ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám