V Hostinném jednalo Předsednictvo svazu

V úterý 13. srpna se v Hostinném sešlo Předsednictvo svazu na svém XXXV. zasedání. V rámci jednání se Předsednictvo zabývalo činností svazu a dalšími vnitrosvazovými záležitostmi.

Hlavními body jednání bylo projednání návrhu změn Stanov svazu, které nově umožní přidružené členstvé členství odborovým organizacím v našem svazu, vyhodnocení hospodaření svazu za první pololetí tohoto roku a projednání a schválení podání přihlášky v mezinárodní odborové centrále UNI.

Projednána byla rovněž i změna smlouvy se společností ONENET VODAFONE, která od 1.9.2024 mění nabízený benefit pro naše členy a ještě více zatraktivňuje tuto nabídku.

Předsednictvo také rozhodlo o svolání Mimořádného jednání Shromáždění svazu na konec srpna a zabývalo se i hospodařením Sociálního fondu svazu, ze které jsou členům svazu vypláceny příspěvky při různých životních situacích. Dále byly diskutovány otázky další činnosti a odborové integrace.

Další jednání Předsednictva se uskuteční 9.10 v Pardubicích.

ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám