Náš svaz nově zavádí přidružené členství

Na základě zájmu řady odborových organizací stát se našimi členy v tzv. light verzi, Shromáždění svazu rozhodlo, že takovou formu členství umožní zavedením tzv. přidruženého členství.

Jde o formu členství, kdy členská organizace může získávat informace o činnosti svazu, popřípadě se do ní i zapojovat, ale nevznikají jí hlavní povinnosti vůči svazu. Týká se to především těch organizací, které nevybírají žádné členské příspěvky, či sdružují například nízkopříjmové osoby. Od září je tak možnost pro odborové organizace stát se našimi členy a být s námi v kontaktu i bez nutnosti splňovat všechny náležitosti dané Stanovami. Cílem tohoto kroku je více propojovat odbory a umožnit tak hlubší koordinaci odborové spolupráce.
Více o přidruženém členství je uvedeno v našich Stanovách svazu.

ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám