V Hostinném jednalo Předsednictvo svazu

Ve čtvrtek 10. října se v Hostinném sešlo Předsednictvo svazu na svém XXXVI. zasedání. V rámci jednání se Předsednictvo zabývalo činností svazu a dalšími vnitrosvazovými záležitostmi.

Hlavními body jednání bylo průběžné vyhodnocení sbírky mezi našimi členskými organizacemi na pomoc povodněmi postiženým členům, která aktuálně vynesla 29 tisíc. Předsednictvo v této věci rozhodlo, že tato částka bude v případě potřeby navýšena o další finanční prostřeky ze Sociálního fondu svazu, tak aby mohla být poskytnuta pomoc širšímu množství členů.

Dále Předsednictvo projednávalo návrh změny v Sociálním fondu a rovněž i jeho hospodaření. Dále připravilo a projednalo návrh rozpočtu svazu na rok 2025, který vychází z rozpočtu a skutečnosti letošního roku.

Předsednictvo svolalo na 28.11. do Olomouce XX. jednání Shromáždění svazu, na kterém proběhnout volby vedení svazu. Vyhlásilo tak i nominační období, které začíná 1.11. a potrvá až do voleb. V tomto období mohou členské organizace navrhovat kandidáty pro jednotlivé funkce (Předseda, Místopředseda, 2.místopředseda a členové Dozorčí rady svazu).

Další jednání Předsednictva se uskuteční 27.11. v Olomouci.

ČESKÁ REPUBLIKA

Zavolejte nám