Odborová organizace Krkonošské obálky

.

P1060362a„Nové odbory nám ukázaly, jak má správně fungovat odborová organizace – že odbory jsou tu především pro členskou základnu, nikoliv samy pro sebe.“
Martin Uher, předseda Odborové organizace Krkonošské obálky (na fotografii).

Odborová organizace Krkonošské obálky se sídlem ve Svobodě nad Úpou má dlouhou historii. Vznikla pravděpodobně v minulém století, ale datum jejího vzniku nelze přesně určit. V současné době působí u společnosti Krkonošské obálky s.r.o.
Odborová organizace uzavírá každoročně kolektivní smlouvu. Stávající dohoda zajišťuje zaměstnancům týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, odměnu za využití fondu pracovní doby a možnost čerpání poukázek na rehabilitační a zdravotní služby.
Odborová organizace je samostatným a nezávislým subjektem, který je členem našeho svazu od 1. dubna letošního roku. Členové odborové organizace se scházejí dvakrát ročně na schůzi. Organizace se hodlá zúčastnit akcí a aktivit pořádaných Svazem Nové odbory.
Pro kontakt se členy využívá organizace především osobní jednání, informace o dění a akcích zveřejňuje na odborové nástěnce.

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz