Odborová organizace Krnovské vodovody a kanalizace s.r.o.

.

IMG 08241Teprve Nové odbory mi ukázaly, že odbory se dají dělat poctivě. Oceňuji hluboké myšlenky, které přinášejí a možnost práce se zajímavými lidmi- Jiří Toporský, předseda Odborové organizace Krnovské vodovody a kanalizace s.r.o. (na fotografii).
 
Odborová organizace působí u zaměstnavatele Krnovské vodovody a kanalizace s.r.o. od roku 1993, kdy byla součástí Odborového svazu pracovníků dřevozpracujících odvětví, lesního a vodního hospodářství v ČR.
V roce 2016 se organizace osamostatnila a v roce 2017 se stala součástí Svazu Nové odbory.
Odborová organizace má šestičlenný Výbor v jehož čele stojí předseda. Členové odborové organizace se scházejí třikrát ročně na společných schůzích, na kterých plánují svou činnost a připravují strategii kolektivního vyjednávání. Kolektivní smlouvu se zaměstnavatelem uzavírá odborová organizace vždy na jeden rok. Kolektivní smlouva je zárukou udržení sociálního dialogu ve firmě a zároveň výrazem jejího vztahu k zaměstnancům. Obsahem aktuálně platného znění je odměna za odpracovaná léta, garantovaná výše penzijního příplatku a růst mezd, který se odvíjí od ekonomické situace společnosti.
Odborová organizace pořádá pravidelné akce, kterými jsou sportovní dny a letní posezení s grilováním. Obě akce se staly tradicí a těší se velkému zájmu odborářů a jejich rodin.
Odborová organizace nekomunikuje elektronicky, ale dává přednost osobnímu jednání, což přináší výhody neustálého kontaktu a dynamického řešení aktuálních problémů.
 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz