Setkání Nových odborů s vedením Multikulturního centra Praha

IMG 7202Ve středu, 12. října se v Praze sešli zástupci Nových odborů s představiteli Multikulturního centra Praha, aby se navzájem informovali o náplni své činnosti. Předseda svazu Nové odbory, Jaroslav Juryšek informoval přítomné o statutu svazu Nové odbory a způsobu jeho fungování. Místropředsedkyně svazu, Xenie Kaduchová, seznámila vedoucí pracovníky centra s obsahem Programového prohlášení, které předpokládá vytvoření názorové platformy různorodých subjektů. Ředitel Multikulturního centra, Mgr. Marek Čaněk, Ph.D., uvítal iniciativu Nových odborů v oblasti Individuálního členství, které je otevřeno široké, a to i mezinárodní veřejnosti. Účastníci schůzky konstatovali, že shledali některé zajímavé průsečíky v činnosti obou subjektů, což do budoucna otevírá možnost bližší spolupráce.