GRATULACE PETRU PAVLOVI KE ZVOLENÍ PREZIDENTEM

GP foto kredit Markta NavrtilovI náš svaz se připojuje ke gratulacím Petru Pavlovi k jeho drtivému a přesvědčivému vítězství v uplynulých prezidentských volbách.

Jsme rádi, že nakonec u nás zvítězila slušnost a zdravý rozum, nad arogancí a přízemností. Věříme, že se konečně po dlouhých letech vrátí na úřad nejvyššího představitele našeho státu a národů zde žijících slušnost a nadhled.

Věříme rovněž, že nastane změna, která funkci prezidenta změní z pouhého „pokladače věnců“ v aktivního a angažovaného politika, který bude zastřešovat různé politické proudy a který se bude aktivně zapojovat do důležitých celospolečenských diskuzí, či je sám otevírat.

Nově zvolenému prezidentovi přejeme hodně úspěchů, dobré zdraví a šťastnou volbu při výběru svých spolupracovníků. Přejeme mu ať ustojí všechny výzvy a překážky, které tato funkce přináší.

Přání bylo zasláno i přímo Petru Pavlovi.