DARUJTE SVÝM BLÍZKÝM ODPOČINEK A RELAX V LÁZNÍCH

.

4agcVánoce se nezadržitelně blíží a pokud stále přemýšlíte čím obdarovat své blízké, nabízíme možnost pořídit jim pobyt v některých lázních, které máme v naší nabídce.

Odpočinek, relax, ale i aktivní vyžití a různé aktivity lze dnes zažít při lázeňském pobytu. Ten už tak dávno není pouze o léčbě a o procedurách, ale je především o relaxu a rekondici.

V naší nabídce máme vyhlášené lázně Luhačovice a Františkovy Lázně, kde je možné strávit parádní týden, beze starostí a přiměřeným množstvím skvělých procedur. Nad to je možné využít jak kulturních, tak sportovních aktivit, které jsou lázeňským hostům nabízeny. Při pobytu v Luhačovicích můžete například volný čas trávit v místních kulturních zařízeních - divadlo a kino, anebo se jen tak toulat po okolních lesích a poznávat zdejší krásný kraj. Ve Františkových Lázních je pro ubytované k dispozici dokonce celý Aquapark a díky ideálnímu dopravnímu spojení i možnost udělat si krásný výlet vlakem po okolí či do historických měst sousedního Německa.

Mimo to nabízíme i pro ty, kteří hledají úplný klid a minimum lidí pohodový pobyt v lázních Slatinice na okraji úrodné Hané. I zde se mnozí naši členové opakovaně vrací a hledají zde klid a pohodu.

Darovat takový pobyt je naprosto jednoduché. Stačí nám poslat poptávku prostřednictvím našeho webového formuláře a po potvrzení si termínu a rozsahu služeb můžeme zájemcům zajistit i Dárkový poukaz, kterým obdarujete své blízké.
Celá nabídka je v záložce Benefity/Rekreace
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz