NABÍDKA REKREACE 2023

.

FrantikovyI pro blížící se rok 2023 jsme připravili nabídku zvýhodněných pobytů ve vyhlášených lázních. Vypravit se za zdravím a odpočinkem můžete jak do vyhlášených moravských lázní Luhačovice, tak do malých a oblíbených hanáckých lázní Slatinice a nově rovněž i do nádherných Františkových Lázní.

Nabízíme Vám sjednané výhodné rekondiční a pobytové balíčky většinou v rozsahu 7 dnů v několika vyhledávaných lázeňských zařízeních.

Všude garantujeme vysokou úroveň služeb, ubytování a sjednaných balíčků procedur v rámci nabízených rekondičních pobytů. Ceny jsou sjednány na celý rok 2023, s drobnými výjimkami (Vánoce a Silvestr).

Komletní nabídka lázeňských pobytů je v záložce Benefity. Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech lázeňských zařízeních pak je potřeba provádět prostřednictvím Poptávacího formuláře na stejném odkaze.

Věříme, že z prezentované nabídky si vybere každý. Trávit dovolenou v lázních má totiž řadu výhod, především díky kombinaci, relaxu, odpočinku, aktivit a léčebných procedur.
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz