NABÍDKA REKREACE 2023

FrantikovyI pro blížící se rok 2023 jsme připravili nabídku zvýhodněných pobytů ve vyhlášených lázních. Vypravit se za zdravím a odpočinkem můžete jak do vyhlášených moravských lázní Luhačovice, tak do malých a oblíbených hanáckých lázní Slatinice a nově rovněž i do nádherných Františkových Lázní.

Nabízíme Vám sjednané výhodné rekondiční a pobytové balíčky většinou v rozsahu 7 dnů v několika vyhledávaných lázeňských zařízeních.

Všude garantujeme vysokou úroveň služeb, ubytování a sjednaných balíčků procedur v rámci nabízených rekondičních pobytů. Ceny jsou sjednány na celý rok 2023, s drobnými výjimkami (Vánoce a Silvestr).

Komletní nabídka lázeňských pobytů je v záložce Benefity. Poptávky termínů, volných kapacit a objednávky pobytů ve všech lázeňských zařízeních pak je potřeba provádět prostřednictvím Poptávacího formuláře na stejném odkaze.

Věříme, že z prezentované nabídky si vybere každý. Trávit dovolenou v lázních má totiž řadu výhod, především díky kombinaci, relaxu, odpočinku, aktivit a léčebných procedur.