PŘIPRAVUJEME ŠKOLENÍ Z OBLASTI PRACOVNÍHO PRÁVA

.

hei option 4Pro naše členské organizace chystáme na začátek měsíce listopadu Školení z oblasti pracovního práva. Jde o oblast, které je pro odborovou práci stěžejní a která nás provází každým dnem. Stále jsme konfrontováni tím, že musíme řešit řady situací, kdy zaměstnanci, ale i zaměstnavatelé čelí otázkám, ke kterým potřebují fundované stanovsko od odborů. Proto je nebytně nutné si udržovat rozhled a povědomí o tom, co umožňuje či zakazuje poněkud nepřehledná legislativa a řady předpisů v oblasti pracovního práva.

Školení povede zkušený lektor a odborník v oboru pracovního práva JUDr. Jaroslav Stránský, Ph.D.

Naposledy se takové školení konalo již před delším časem, v roce 2018. Díky pandemii jsme museli řadu akcí a aktivit odložit, proto jsme rádi, že se opět vracíme k tomu, že stále vzděláváme zástupce našich členských organizací.

Nyní budou tedy mít funkcionáři našich členských organizací možnost seznámit se se všemi novinkami, které se za tuto dobu udály v celé oblasti a dozvědět vše potřebné pro svoji každodenní odborovou činnost, aby mohli pomáhat nejen svým členům, zaměstnancům, ale i zamětsnavatelům, kteří mnohdy neví, jak mají některé situace řešit.

Školení se bude v konat v úterý 2. listopadu v Olomouci. Moc se na všechny nahlášené účastníky těšíme.
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz