NOVÁ SITUACE A VÝZVA PRO ODBORY

.

Nove odbory rgb negVolby do Poslanecké sněmovny jsem za námi. Mnohým občanům tyto volby připravily nemilé překvapení a jejich jednoznačné výsledky předznamenávají změny, ke kterým nutně pravicová vláda, Poslanecká sněmovna i Senát budou přistupovat a tak realizovat své programy. Žádná levicová strana totiž nyní není zastoupena v žádné vládní instituci.

Pro nás, odboráře je to situace nevídaná a klade před nás více otázek a obav, než kdy v minulosti. I když z úst některých představitelů stran, které volby vyhráli zaznívá, že situace z dob vlád M.Topolánka a P.Nečase se nebude opakovat, a nebude docházet k tupým škrtům a k likvidaci sociálního státu. Kdo jim však může věřit?

Za této situace je tak naše odborová role, síla, aktivita a jednota více než kdy jindy důležitá a nezbytná.

Když tedy levicové strany totálně ve volbách pohořely, budeme muset na vládní kroky a ochranu zaměstnanců dohlížet sami a kontrolovat tak, aby nedocházelo k osekávání práv zaměstnanců, snižování hodnoty práce a omezování sociálních jistot.

Náš svaz je k tomu připraven a nabízí možnost zapojit se do naší činnosti, ať už ve formě individuálního členství, či aktivním zakládání nových odborových organizací přímo na vašich pracovištích. PŘIDEJTE SE!
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz