V HOSTINNÉM JEDNALO PŘEDSEDNICTVO SVAZU

IMG 8427V Hostinném se ve dnech 18. a 19.srpna, po prázdninové pauze, opět sešlo Předsednictvo svazu na svém XX.zasedání. Hlavními projednávanými body byla aktuální situace ve svazu, výsledky hospodaření a účetní závěrka za první pololetí roku 2021. Bylo konstatováno, že hospodaření svazu se vyvíjí velmi dobře a především na příjmové straně je rozpočet přeplňován.

Projednán byl stav čerpání ze Sociálního fondu svazu, kdy od počátku letošního roku bylo jednotlivým členům vyplaceno celkově již 59.500Kč.

Mezi dalšími body jednání bylo přijetí dvou nových organizací ke členství ve svazu, čímž počet členských odborových organizací vstoupil do třetí desítky členů.
Předsednictvo na jednání rozhodlo o svolání na 9.9. do Olomouce Shromáždění zástupců členských organizací.

Diskutována a vyhodnocena byla rovněž i pomoc členům našeho svazu, kteří byli postiženi v měsíci červnu ničivým tornádem na jižní Moravě.

Zápis z jednání je přístupný členským organizacím v intranetu.