NABÍDKA VOLNÝCH MÍST LETNÍ REKREACE

Elka

Pro zájemce nabízíme poslední volná místa u pobytových zájezdů:

Letovisko Pakoštane v Chorvatsku v termínu 23. 7. - 1. 8. 2021
Zde nabízíme kvalitní ubytování a domácí polopenzi, která je zajišťována přímo v místě ubytování. Účastníci mohou využít možnost koupání na několika plážích různého charakteru, včetně zcela vzrostlými borovicemi zastíněné veliké pláže Pilatuša. V rámci zájezdu je zajištěno ubytování, doprava, polopenze, delegát, nabídka fakultativních výletů.

Rekreace v Gdańsku v Polsku v termínu 7. - 14. 8. 2021
Zde nabízíme ubytování v pohodlném hotelu v místní části Wrzeszcz odkud dobrá dostupnost na pláže Gdańské zátoky především v oblasti Sopot a rovněž i do centra měst Gdaňsk a Sopot. V rámci zájezdu je zajištěno ubytování, doprava nejen tam i zpět, ale i na všechny poznávací výlety, polopenze, delegáte a odborného průvodce.

Veškeré informace o termínech, cenách a možnostech přihlášení se najdete v záložce Rekreace, lázně a tábory.    >> POJEĎTE S NÁMI ZA LÉTEM I ODPOČINKEM <<