JEDNALO PŘEDSEDNICTVO SVAZU

.

gabriel benois qnWPjzewewA unsplashV pátek 26.února jednalo prostřednictvím videokonference Předsednictvo svazu za účasti Dozorčí rady svazu.

Projednána byla především účetní závěrka hospodaření svazu za rok 2020, včetně jednotlivých sestav a výkazů. Dalšími body jednání bylo vyhodnocení kolektivního vyjednávání v jednotlivých členských organizacích, které vesměs uvedly dobré výsledky a úspěchy ve vyjednávání smluv pro rok 2021.

Předsednictvo se rozvněž zabývalo stavem jednotlivých nabízených benefitů, především levného volání a plánované rekreace, kterou organizuje náš svaz pro letošní rok. Vyhodnocena byla i otázka zajištění právních služeb pro členské orgamizace a jejich jednotlivé členy.

Předsednictvo rovněž rozhodlo o odložení jednání Shormáýždění svazu, které bylo plánované na 27.3., na vhodný termín na přelomu dubna a května kdy snad již bude situace s pandemií klidnější. Zrušeny byly i chystané kontaktní hodiny v naší kanceláři v Hostinném v měsíci březnu, včetně plánovaného jednání Předsednictva.

Předsednictvo na jednání schválilo přijetí další členské organizace za člena svazu od 1.3.2021 a projednalo informaci o stavu členské základny svazu.

Další jednání se uskuteční zřejmě až po Velikonocích 21.4., popřípadě dříve dle potřeby ve formě videokonference. Zápis z jednání je v Intranetu.
(SNO)

 

Odběr novinek

Pokud chcete dostávat novinky našeho odborového svazu, vyplňte svůj email.
Invalid email address.
Captcha
Neplatný vstup

Kontaktní údaje

Svaz Nové odbory
Ptenský Dvorek č.100
798 43 PTENÍ
IČ: 052 14 874
DIČ: CZ05214874
Datová schránka: ica7eus

Tel:      582 319 229
Mobil:   736 512 973
E-mail: sekretariat@noveodbory.cz