KONTAKTNÍ MÍSTO SVAZU V HOSTINNÉM OTEVŘENO!

IMG 3967V pondělí, na sv.Martina jsme ve spolupráci s Odborovou organizací KRPA PAPER otevřeli v Hostinném první Kontaktní místo Svazu Nové odbory.

Za krásného a slunečného podzimního počasí jsme od jedenácti hodin umožnili lidem seznámit se s našim svazem, ať osobním kontaktem, či předáváním informačních a propagačních letáků. Otevření kontaktního místa se zúčastnili jak zástupci Odborové organizace KRPA PAPER, tak předseda svazu, hospodář a právník svazu. Podpořit a pozdravit nás v průběhu dne přišli i řadoví členové z okolních odborových organizací, které jsou sdruženy v našem svazu.

Kolemjdoucí lidé, zvědavě nakukovali do historické výlohy a se zájmem si brali letáky a informační materiály o činnosti našeho svazu. Věříme, že zájem obyvatel a zaměstnanců nejen z Hostinného, ale i ze širokého okolí bude stoupat a staneme se tak pomocnou rukou pro ně, v různých situacích vyplývajících z jejich pracovního a profesního života.

Kontaktní centrum, bude otevřeno vždy ve vyhlášených termínech a při akcích pořádaných Svazem Nové odbory a Odborovou organizací KRPA PAPER.